14.01.13. - Лист до членів Ради ВГО "Громадянська позиція"

Шановні члени Ради!

Маю велику надію на плідну роботу Ради, тому звертаюся до Вас з пропозицією, яку вважаю важливою.«Громадянська позиція», як і вся опозиція в цілому, не підтримується в достатній мірі населенням Сходу та Півдня України, що лишає демократичну опозицію можливості рішучої перемоги. Тому важливою нашою задачею має бути зрозуміння причини втрат в популярності та такі зміни в нашої діяльності, які зроблять нашу організацію близькою харків’янам, донеччанам, Криму, як і іншим регіонам України. Пропоную обговорення цього питання на засіданнях Ради. Можливе і попереднє обговорення обміном послань по електронній пошті.

Я вважаю, що політика націонал-демократичної опозиції по відношенню до населення вказаних регіонів, до великої російськомовної частини народу України, до носіїв інших традицій ніж ті, які вважаються суто українськими, була помилковою. Багато хто з мешканців цих регіонів сприйняв її як образливу, як серйозну загрозу їх інтересам. Тому й голосують на виборах за партію, яку не дуже поважають, однак бачать в ній захист від тих, кого відчувають чужими. Потрібна велика робота, щоб змінити образ опозиції в очах тутешньої (де я живу) більшості.

Пропоную саме «Громадянській позиції» взятися за цю роботу. Чому громадській організації, а не політичним партіям? Тому що тут має бути більш вільна площадка для дискусій, тут вони, можна мати надію, не завадять партійній дисципліні. Чому б не саме нашій організації мати честь внести давно необхідні зміни в діяльність опозиції?

В цьому листі я виклав саму основу пропозиції, у разі підтримки готовий до її більш детального розвитку.

З повагою.

Олександр Копеліович, член Ради ВГО, голова Харківської обласної організації ВГО «Громадянська позиція».

11.01.13.

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить