22.12.17. - Відаповідь Наталі

Опубліковано в Моральній ініціативі.

Ви самі сказали найбільшу похвалу Михайлу: він неадекват. Так, він повністю неадекватний нашій реальності. Тому він дуже важливий для нас.

Мабуть, Ви не чули останнього його виступу на News One. Він сказав найсумнішу, з його слів, правду для українців: їм доведеться вийти на вулиці, хоч з ним, хоч без нього. Багато хто, Ви мабуть, цього ще не зрозуміли. Не побачили, як наростає хаос від злодійської та безкінечно тупої бюрократичної влади. Від тупої законотворчості ВР. Від сварок всередині влади. Від недовіри всіх до всіх. Від відсутності суду. Від зубожіння, якому економічна політика, що проводиться, не поставить край.

А нащо виходити на вулиці? Щоб скинути Порошенка? Ні, є більш нагальна мета. Тому що поки не видно, кого виборами поставити замість. Мета, як я її розумію, щоб створити Антанту в ім'я України, щоб створити її, України, образ. Тому що поки що ми маємо лише окремі групи корисних інтересів і взаємної злоби, що до добра не ведуть.

Добре розумію всю небезпеку і не готовий віддатися з головою Михайлу. Однак він знає те, до чого наші не дотягують. Я бачив після нього правову, сильну, але дуже скромну, економну державу. Після його крутих заходів. Саме на таке він натякає тут, однак його не дуже чують. Не знаю, чи почують, однак досвід його дуже нам корисний.

Наталю, не будьте самовпевнені, є люди розумніші за Вас.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить